Grupy startowe na Pętli B:
Grupy startowe na Pętli:
B - Mężczyźni 30-39 lat start godz. 9:30 |
|
||||
ŁUKASZ |
BAMBERSKI |
PL |
|||
AMADEUSZ |
BRACHACZEK |
PL |
ROKOSZ TEAM |
||
RAFAŁ |
BUCHTA |
PL |
SGK TEAM |
||
MACIEJ |
BYDLIŃSKI |
PL |
POC DIVISION POLAND |
||
MARCIN |
GAMOŃ |
PL |
ROWEROHOLICY |
||
KAMIL |
GRYBOŚ |
PL |
JAS-KÓŁKA |
||
MACIEJ |
KONIEWSKI |
PL |
|||
PIOTR |
KUKLA |
PL |
JAS-KÓŁKA |
||
GRZEGORZ |
NIECHAJ |
PL |
JAS-KÓŁKA |
||
ROBERT |
PALACZ |
PL |
|||
JAN |
STYCZYŃSKI |
PL |
FTI STREFA KOLARZA |
||
ŁUKASZ |
SZKLANNY |
PL |
BICICLISTA RACING TEAM |
||
ARKADIUSZ |
TORBA |
PL |
|||
RAFAŁ |
ŻYWOT |
PL |
2B3 SPORT |
C - Mężczyźni 40-49 lat
Grupa pierwsza C1 start godz. 9:33
MAREK |
ADAMCZYK |
PL |
KOLMARKA |
||
TOMASZ |
BORSZCZ |
PL |
!STASIAK RAJZA! |
||
JAN |
CHUDÝ |
CZ |
ROKOSZ TEAM |
||
OSKAR |
CIURKO |
PL |
MKS GÓRNIK 09 MYSŁOWICE |
||
PIOTR |
KACZANOWSKI |
PL |
|||
ANDRZEJ |
KAŁUŻA |
PL |
GATTA BIKE RS |
||
MARCIN |
KOWOL |
PL |
JAS-KÓŁKA |
||
LUKASZ |
MARUT |
PL |
BICICLISTA RACING TEAM |
||
MICHAŁ |
PRZYBYSZ |
PL |
|||
MACIEJ |
STANO |
PL |
WIEJSKI KLUB KOLARSKO WĘDKARSKI LESZCZ |
||
PAWEŁ |
STARZYCKI |
PL |
ŚLĄSK KOLARSKO |
||
ŁUKASZ |
WALIGÓRA |
PL |
ŚLĄSK KOLARSKO |
Kategoria C – grupa druga C2 start godz. 9:36
JAKUB |
CISZAK |
PL |
KS AQUILA PELETON WADOWICE |
||
ŁUKASZ |
FRYDEL |
PL |
SZMYD COACHING TEAM |
||
GRZEGORZ |
GÓRNIAK |
PL |
CTS SKOCZÓW |
||
MAREK |
KAPICA |
PL |
|||
WALDEMAR |
KOTRYS |
PL |
BICICLISTA RACING TEAM |
||
KORNEL |
OLSZEWSKI |
PL |
SII CYCLING TEAM |
||
KRZYSZTOF |
SENDOR |
PL |
|||
KRZYSZTOF |
SZARY |
PL |
EWODD TEAM |
||
PIOTR |
TOMANA |
PL |
AGROCHEST TEAM |
||
PATRYCJUSZ |
URBANEK |
PL |
WATTUP.PL |
||
SŁAWOMIR |
WĄGROWSKI |
PL |
GILICKI BIKE |
||
BOGDAN |
WICHER |
PL |
BICICLISTA RACING TEAM |
Kategoria D start godz. 9:39
|
|||||
KRZYSZTOF |
CIEŚLA |
PL |
ROWEROWY BYTOM-ROWEREK |
||
JAROSŁAW |
DRELUCH |
PL |
RAWEX ENERGY SAVING |
||
MIREK |
DYKA |
PL |
|||
ZBIGNIEW |
FAL |
PL |
ROKOSZ TEAM |
||
ADAM |
GÓRNIAK |
PL |
HARPAGAN SOSNOWIEC |
||
SYLWESTER |
JACHNA |
PL |
|||
GRZEGORZ |
KAŹMIEROWSKI |
PL |
CYCLING ACADEMY |
||
MAREK |
LANGIEWICZ |
PL |
JAS-KÓŁKA |
||
DARIUSZ |
MALINOWSKI |
PL |
GATTA BIKE-RS |
||
JAROSŁAW |
MICHALEC |
PL |
IN MOGILANY CYCLING TEAM |
||
WOJCIECH |
MLECZKO |
PL |
|||
ANDRZEJ |
MŁYNEK |
PL |
JAS-KÓŁKA |
||
DARIUSZ |
POTONIEC |
PL |
JAS-KÓŁKA |
||
DARIUSZ |
PUZOŃ |
PL |
JAS-KÓŁKA |
||
MARIUSZ |
WALAS |
PL |
Kategoria A+M start godz. 9:42
SZYMON |
BOCHENEK |
PL |
ODKRYWCY TAURUS CYCLING TEAM |
||
MARIUSZ |
CZYŻ |
PL |
BICICLISTA RACING TEAM |
||
DAWID |
KOZA |
PL |
GRUPETTO LUBLINIEC |
||
PAWEŁ |
KRUK |
PL |
BODYICOACH CYCLING TEAM |
||
MATEUSZ |
MROWIEC |
PL |
MPCC TEAM |
||
PATRIK |
SWIENCZEK |
CZ |
TJ TŽ TŘINEC |
||
FRANCISZEK |
MICHALSKI |
PL |
|
Kategoria E Start godz. 9:42
|
|||||
|
|||||
JÓZEF |
BUŁKA |
PL |
ROAD MARATON TEAM |
||
JAN |
CEGLAREK |
PL |
SZMYD COACHING TEAM |
||
ZBIGNIEW |
CZACHURA |
PL |
GÓRNIK 09 MYSŁOWICE |
||
KAZIMIERZ |
CZARKOWSKI |
PL |
FHU CZAREK OSTROW MAZOWIECKA |
||
MAREK |
GNUS |
PL |
|||
BOGUSŁAW |
KRAMARCZYK |
PL |
ROKOSZ TEAM |
||
LESZEK |
KRZYWICKI |
PL |
ELMAR TEAM |
||
MAREK |
MARZEC |
PL |
|||
ANDRZEJ |
PIĄTEK |
PL |
SZMYD COACHING TEAM |
||
JERZY |
ROSA |
PL |
GÓRNIK 09 MYSŁOWICE |
||
JACEK |
SZARY |
PL |
|||
STANISLAW |
SZCZESNY |
PL |
- |
||
WACŁAW |
SZWARC |
PL |
72D ROWMIX JAVA TEAM |
||
MAREK |
WŁODARCZYK |
PL |
Kobiety start godz. 9:45
K1 - Kobiety 15-29 lat |
|
||||
DIANA |
HUCZKOWSKA |
PL |
7R ROWMIX TEAM P/B 72D |
||
KLAUDIA |
KOWALSKA |
PL |
AGROPUNKT INNERGY TEAM |
||
EMILIA |
PLUTA |
PL |
JAS-KÓŁKA |
||
K2 - Kobiety 30-39 lat |
|||||
KAMILA |
SOJKA |
PL |
|||
K3 - Kobiety 40-49 lat |
|||||
DOMINIKA |
HANKE |
PL |
ROWEROHOLICY |
||
MAŁGORZATA |
ZIMNICKA |
PL |
SZMYD COACHING TEAM |
||
K4 - Kobiety 50 lat i starsze |
|||||
IZABELA |
WŁOSEK |
PL |
JAS-KÓŁKA |